DŮLEŽÍTÝ OZNÁMENÍ

21. února 2010 v 21:16
Takže mám pro vás jedno důležitý oznámení.... nebudu to protahovat (více v celém článku)

Bacha budu vám tu fylozofovat :D

Až dneska jsem zjistila... jak těžký je mít blog s dalšíma lidma (jo jsem trochu pozadu :D). Co když se stane, že se s tím člověkem pohádáte (myšleno obecně)? Myslím, že je to težký vést to tady, i když sem pořád nikdo nechodí.

Prostě a jednoduše odcházím z tohoto blogu.... Mám svůj druhý blog smileydaily.blog.cz se kterým jsem spokojená a dneska jsem si udělala jako "náhradu" jiný blog, na kterém budu mít nejenom grafiku, ale i něco o sobě... Jsem s tím spokojená a myslím, že dokud mi nezkrachuje PS (cožbude opravdu brzo....) zůstanou mi blogy oba dva, jelikož "nový člen" není jen o grafice.

Takže abych to zkrátila můj druhý už oficiálně platný blog je lovedays.blog.cz . Ještě tam něco málo chyb, ale to už je otázka 2-3 rozcestníků...... Na blogu mám stejné rozcestníky jako tady (včetně site, update), dokonce i pravidla kopírování. a opravdu se za to nestydím, protože jsem ty rozcestníky stejně vymýšlela a dělala sama!


Vzkaz pro Kristen: Blog ti zanechávám celý.... Není to jen kvůli věčným hádkám (zas tak věčný nejsou :D) :) Ale i kvůli tomu, že já opravdu nemůžu mít blog s někým jiným... (to moc dobře víš :D), proto ti tu zanechávám celý blog včetně rozcestníků a designu. Jen svoje rozcestníky jsem si smazala+ pravidla kopírování (doufám, že se nezlobíš), který jsem stejně dělala sama....
Blog měj s kým chceš... upřímně už je mi jedno co s ním uděláš.... Jestli sis z něho uděláš grafický team. Prostě cokoliv. a Doufám, že se na mě nezlobíš...:)


Takže ofifiálně se s vámi loučím :D To co jsem měla na srdci, jsem řekla (napsala) :D

xoxo Luciii*
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama